Interlands Hongaars voetbalelftal 2020-2029
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Hongaars voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2020 – 2029.[1]
Interlands
2020
| ||||
3 september UEFA Nations League Groep B3 № 944 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Turkije [2] | 0 – 1 | Hongarije[3] | Nieuw Sivas 4 september-stadion, Sivas Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Artur Soares Dias (POR) |
81' Dominik Szoboszlai |
| ||||
6 september UEFA Nations League Groep B3 № 945 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Hongarije [5] | 2 – 3[6] | Rusland | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Maurizio Mariani (ITA) |
Roland Sallai 62' Nemanja Nikolics 70' | 15' Anton Mirantsjoek 34' Magomed Ozdojev 46' Mário Fernandes |
| ||||
8 oktober EK-kwalificatie Play-off № 946 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Bulgarije [7] | 1 – 3 | Hongarije[8] | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 1.929 Scheidsrechter: Szymon Marciniak (POL) |
Georgi Jomov 89' | 17' Willi Orbán 47' Zsolt Kalmár 75' Nemanja Nikolić |
| ||||
11 oktober UEFA Nations League Groep B3 № 947 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Servië [9] | 0 – 1 | Hongarije[10] | Rode Sterstadion, Belgrado Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Sandro Schärer (SUI) |
20' Norbert Könyves |
| ||||
14 oktober UEFA Nations League Groep B3 № 948 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Rusland | 0 – 0 | Hongarije | VTB Arena, Moskou Toeschouwers: 4.821 Scheidsrechter: Michael Oliver (ENG) |
| ||||
12 november EK-kwalificatie Finale play-off № 949 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Hongarije [11] | 2 – 1 | IJsland | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Björn Kuipers (NED) |
Loïc Négo 88' Dominik Szoboszlai 90+2' | 11' Gylfi Sigurðsson |
| ||||
15 november UEFA Nations League Groep B3 № 950 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Hongarije [12] | 1 – 1 | Servië | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Glenn Nyberg (SWE) |
Zsolt Kalmár 39' | 17' Nemanja Radonjić |
| ||||
18 november UEFA Nations League Groep B3 № 951 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Hongarije [13] | 2 – 0 | Turkije[14] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Ivan Kružliak (SVK) |
Dávid Sigér 57' Kevin Varga 90+5' |
2021
| ||||
25 maart WK-kwalificatie Groep I № 952 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Hongarije | 3 – 3[15] | Polen[16][17] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Felix Brych (GER) |
Roland Sallai 6' Ádám Szalai 52' Willi Orbán 78' | 60' Krzysztof Piątek 61' Kamil Jóźwiak 83' Robert Lewandowski |
| ||||
28 maart WK-kwalificatie Groep I № 953 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | San Marino [18] | 0 – 3 | Hongarije[19] | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Nick Walsh (SCO) |
13' (pen.) Ádám Szalai 71' Roland Sallai 88' (pen.) Nemanja Nikolić |
| ||||
28 maart WK-kwalificatie Groep I № 954 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Andorra [20] | 1 – 4 | Hongarije | Estadi Nacional, Andorra la Vella Toeschouwers: 338 Scheidsrechter: Vilhjálmur Alvar Þórarinsson (ISL) |
Marc Pujol 90+3' (pen.) | 45+2' Attila Fiola 51' Dániel Gazdag 58' László Kleinheisler 90' Loïc Nego |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 955 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+2) | Hongarije [21] | 1 – 0 | Cyprus | Szusza Ferencstadion, Boedapest Toeschouwers: 6.324 Scheidsrechter: Matej Jug (SVN) |
András Schäfer 36' |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk № 956 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+2) | Hongarije [22] | 0 – 0 | Ierland[23] | Szusza Ferencstadion, Boedapest Toeschouwers: 7.396 Scheidsrechter: Daniel Stefański (POL) |
EK 2020 |
---|
Zie Hongarije op het Europees kampioenschap voetbal 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
15 juni EK-eindronde Groep F № 957 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Hongarije | 0 – 3 | Portugal | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 55.662 Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR) Video-assistent: Massimiliano Irrati (ITA) |
Verslag | 84' Raphaël Guerreiro 87' (pen.) Cristiano Ronaldo 90+2' Cristiano Ronaldo |
| ||||
19 juni EK-eindronde Groep F № 958 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+2) | Hongarije [24] | 1 – 1 | Frankrijk | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 55.998 Scheidsrechter: Michael Oliver (ENG) Video-assistent: Chris Kavanagh (ENG) |
Attila Fiola 45+2' | Verslag | 66' Antoine Griezmann |
| ||||
23 juni EK-eindronde Groep F № 959 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+2) | Duitsland | 2 – 2 | Hongarije | Allianz Arena, München Toeschouwers: 12.413 Scheidsrechter: Sergej Karasjov (RUS) Video-assistent: Massimiliano Irrati (ITA) |
Kai Havertz 66' Leon Goretzka 84' | Verslag | 11' Ádám Szalai 68' András Schäfer |
| ||||
2 september WK-kwalificatie Groep I № 960 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Hongarije [25][26] | 0 – 4 | Engeland[27] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 58.260 Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR) Video-assistent: Abdulkadir Bitigen (TUR) |
55' Raheem Sterling 63' Harry Kane 69' Harry Maguire 87' Declan Rice |
| ||||
5 september WK-kwalificatie Groep I № 961 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Albanië [28] | 1 – 0 | Hongarije | Elbasan Arena, Elbasan Toeschouwers: 4.135 Scheidsrechter: Danny Makkelie (NED) Video-assistent: Massimiliano Irrati (ITA) |
Armando Broja 87' |
| ||||
8 september WK-kwalificatie Groep I № 962 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Hongarije [29] | 2 – 1 | Andorra | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 46.240 Scheidsrechter: Rade Obrenovič (SVN) Video-assistent: Slavko Vinčić (SVN) |
Ádám Szalai 9' (pen.) Endre Botka 18' | 82' Max Llovera |
| ||||
9 oktober WK-kwalificatie Groep I № 963 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Hongarije | 0 – 1 | Albanië | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 273[30] Scheidsrechter: Carlos del Cerro Grande (ESP) Video-assistent: José María Sánchez Martínez (ESP) |
80' Armando Broja |
| ||||
12 oktober WK-kwalificatie Groep I № 964 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Engeland | 1 – 1 | Hongarije | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 69.380 Scheidsrechter: Alejandro Hernández (ESP) Video-assistent: Juan Martínez Munuera (ESP) |
John Stones 37' | 24' (pen.) Roland Sallai |
| ||||
12 november WK-kwalificatie Groep I № 965 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Hongarije [31] | 4 – 0 | San Marino | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 12.800 Scheidsrechter: Filip Glova (SVK) Video-assistent: Fedayi San (SUI) |
Dominik Szoboszlai 6' Dániel Gazdag 22' Dominik Szoboszlai 83' Bálint Vécsei 88' |
| ||||
15 november WK-kwalificatie Groep I № 966 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Polen [32] | 1 – 2 | Hongarije | Nationaal Stadion, Warschau Toeschouwers: 56.197 Scheidsrechter: Tiago Martins (POR) Video-assistent: João Pinheiro (POR) |
Karol Świderski 61' | 37' András Schäfer 80' Dániel Gazdag |
2022
| ||||
24 maart Vriendschappelijk № 967 «onderlinge duels» 19:30 uur (UTC+1) | Hongarije [33] | 0 – 1 | Servië | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 29.914 Scheidsrechter: Filip Glova (SVK) |
35' (e.d.) Zsolt Nagy |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 968 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Noord-Ierland [34] | 0 – 1 | Hongarije | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Robert Harvey (IRL) |
56' Roland Sallai |
| ||||
4 juni UEFA Nations League Groep A3 № 969 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Hongarije | 1 – 0 | Engeland[35] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 26.935[36] Scheidsrechter: Artur Soares Dias (POR) Video-assistent: Tiago Martins (POR) |
Dominik Szoboszlai 66' (pen.) |
| ||||
7 juni UEFA Nations League Groep A3 № 970 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Italië [37] | 2 – 1 | Hongarije[38] | Stadio Dino Manuzzi, Cesena Toeschouwers: 14.942 Scheidsrechter: Sandro Schärer (SUI) Video-assistent: Marco Fritz (GER) |
Nicolò Barella 30' Lorenzo Pellegrini 45' | 61' (e.d.) Gianluca Mancini |
| ||||
11 juni UEFA Nations League Groep A3 № 971 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Hongarije [39] | 1 – 1 | Duitsland | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 55.926 Scheidsrechter: José María Sánchez Martínez (ESP) Video-assistent: Guillermo Cuadra Fernández (ESP) |
Zsolt Nagy 6' | 9' Jonas Hofmann |
| ||||
14 juni UEFA Nations League Groep A3 № 972 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Engeland | 0 – 4[40] | Hongarije | Molineux Stadium, Wolverhampton Toeschouwers: 28.839 Scheidsrechter: Clément Turpin (FRA) Video-assistent: Willy Delajod (FRA) |
16' Roland Sallai 70' Roland Sallai 80' Zsolt Nagy 89' Dániel Gazdag |
| ||||
23 september UEFA Nations League Groep A3 № 973 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Duitsland | 0 – 1 | Hongarije[41][42] | Red Bull Arena, Leipzig Toeschouwers: 39.513 Scheidsrechter: Slavko Vinčić (SVN) Video-assistent: Matej Jug (SVN) |
17' Ádám Szalai |
| ||||
26 september UEFA Nations League Groep A3 № 974 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Hongarije [43] | 0 – 2 | Italië[44][45] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 57.300 Scheidsrechter: Benoît Bastien (FRA) Video-assistent: Benoît Millot (FRA) |
27' Giacomo Raspadori 52' Federico Dimarco |
| ||||
17 november Vriendschappelijk № 975 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+1) | Luxemburg [46][47] | 2 – 2 | Hongarije[48] | Stade de Luxembourg, Luxemburg Toeschouwers: 3.571 Scheidsrechter: Jonathan Lardot (BEL) |
Gerson Rodrigues 7' (pen.) Alessio Curci 77' | 25' Attila Szalai 67' András Németh |
| ||||
20 november Vriendschappelijk № 976 «onderlinge duels» 20:15 uur (UTC+1) | Hongarije [49] | 2 – 1[50] | Griekenland[51] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 50.893 Scheidsrechter: Daniele Chiffi (ITA) Video-assistent: Aleandro Di Paolo (ITA) |
Roland Sallai 15' Zsolt Kalmár 90+3' | 81' (pen.) Anastasios Bakasetas |
2023
| ||||
23 maart Vriendschappelijk № 977 «onderlinge duels» 19:30 uur (UTC+1) | Hongarije [52] | 1 – 0 | Estland[53] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 37.804 Scheidsrechter: Walter Altmann (AUT) Video-assistent: Manuel Schüttengruber (AUT) |
Martin Ádám 41' |
| ||||
27 maart EK-kwalificatie Groep G № 978 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Hongarije [54] | 3 – 0 | Bulgarije[55] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 53.000 Scheidsrechter: Halil Umut Meler (TUR) Video-assistent: Abdulkadir Bitigen (TUR) |
Bálint Vécsei 7' Dominik Szoboszlai 26' Martin Ádám 39' |
| ||||
17 juni EK-kwalificatie Groep G № 979 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Montenegro | 0 – 0 | Hongarije | Pod Goricomstadion, Podgorica Toeschouwers: 6.761 Scheidsrechter: Jesús Gil Manzano (ESP) Video-assistent: Alejandro Hernández (ESP) |
| ||||
20 juni EK-kwalificatie Groep G № 980 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Hongarije | 2 – 0 | Litouwen | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 58.274 Scheidsrechter: António Nobre (POR) Video-assistent: Tiago Martins (POR) |
Barnabás Varga 32' Roland Sallai 83' |
| ||||
7 september EK-kwalificatie Groep G № 981 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Servië | 1 – 2 | Hongarije[56] | Rode Sterstadion, Belgrado Toeschouwers: 6.924 Scheidsrechter: Juan Martínez Munuera (ESP) Video-assistent: Guillermo Cuadra Fernández (ESP) |
Attila Szalai 10' (e.d.) | 34' Barnabás Varga 36' Willi Orbán |
| ||||
10 september Vriendschappelijk № 982 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Hongarije [57] | 1 – 1 | Tsjechië | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 55.000 Scheidsrechter: Igor Pajač (CRO) Video-assistent: Ante Culjak (CRO) |
Roland Sallai 52' | 63' Václav Jurečka |
| ||||
14 oktober EK-kwalificatie Groep G № 983 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Hongarije | 2 – 1 | Servië[58] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 58.215 Scheidsrechter: François Letexier (FRA) Video-assistent: Jérôme Brisard (FRA) |
Barnabás Varga 21' Roland Sallai 34' | 33' Strahinja Pavlović |
| ||||
17 oktober EK-kwalificatie Groep G № 984 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Litouwen | 2 – 2 | Hongarije | S. Dariaus- en S. Girėnostadion, Kaunas Toeschouwers: 5.349 Scheidsrechter: Juxhin Xhaja (ALB) Video-assistent: Luca Pairetto (ITA) |
Fiodor Černych 20' Pijus Širvys 36' | 67' (pen.) Dominik Szoboszlai 82' Barnabás Varga |
| ||||
16 november EK-kwalificatie Groep G № 985 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Bulgarije [59][60] | 2 – 2[61] | Hongarije[62] | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 230[63] Scheidsrechter: Daniel Stefański (POL) Video-assistent: Piotr Lasyk (POL) |
Spas Delev 24' Kiril Despodov 79' (pen.) | 10' Martin Ádám 90+7' (e.d.) Aleks Petkov |
| ||||
19 november EK-kwalificatie Groep G № 986 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+1) | Hongarije | 3 – 1 | Montenegro[64][65] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 59.600 Scheidsrechter: Danny Makkelie (NED) Video-assistent: Clay Ruperti (NED) |
Dominik Szoboszlai 66' Dominik Szoboszlai 68' Ádám Nagy 90+3' | 36' Slobodan Rubežić |
2024
| ||||
22 maart Vriendschappelijk № 987 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Hongarije [66] | 1 – 0 | Turkije[67] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 58.000 Scheidsrechter: Bartosz Frankowski (POL) Video-assistent: Piotr Lasyk (POL) |
Dominik Szoboszlai 48' (pen.) |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 988 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+1) | Hongarije [68] | 2 – 0[69] | Kosovo | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 56.000 Scheidsrechter: Ovidiu Haţegan (ROU) Video-assistent: Cătălin Popa (ROU) |
Dominik Szoboszlai 58' Zsolt Nagy 86' |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 989 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland | – | Hongarije | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk № 990 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Hongarije | – | Israël | Nagyerdei-stadion, Debrecen Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
EK 2024 |
---|
| ||||
15 juni EK-eindronde Groep A № 991 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+2) | Hongarije | – | Zwitserland | RheinEnergieStadion, Keulen Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
19 juni EK-eindronde Groep A № 992 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Duitsland | – | Hongarije | MHPArena, Stuttgart Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
23 juni EK-eindronde Groep A № 993 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+2) | Schotland | – | Hongarije | MHPArena, Stuttgart Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
7 september UEFA Nations League Groep A3 № 994 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Duitsland | – | Hongarije | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
10 september UEFA Nations League Groep A3 № 995 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Hongarije | – | Bosnië en Herzegovina | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
11 oktober UEFA Nations League Groep A3 № 996 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Hongarije | – | Nederland | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
14 oktober UEFA Nations League Groep A3 № 997 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Bosnië en Herzegovina | – | Hongarije | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
16 november UEFA Nations League Groep A3 № 998 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Nederland | – | Hongarije | Johan Cruijff ArenA, Amsterdam Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
19 november UEFA Nations League Groep A3 № 999 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Hongarije | – | Duitsland | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
Bronnen, noten en/of referenties
|