Interlands Bulgaars voetbalelftal 2020-2029
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Bulgaars voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2020 – 2029.[1]
Interlands
2020
| ||||
26 februari Vriendschappelijk № 762 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+2) | Bulgarije [2] | 0 – 1 | Wit-Rusland[3] | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Trustin Farrugia Cann (MLT) |
42' Dzmitry Padstrelaw |
| ||||
3 september UEFA Nations League Groep B4 № 763 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Bulgarije [4] | 1 – 1 | Ierland[5][6] | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 0[7] Scheidsrechter: Manuel Schüttengruber (AUT) |
Bozhidar Kraev 57' | 90+4' Shane Duffy |
| ||||
6 september UEFA Nations League Groep B4 № 764 «onderlinge duels» 14:00 uur (UTC+1) | Wales | 1 – 0 | Bulgarije[8] | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 0[7] Scheidsrechter: Fábio Veríssimo (POR) |
Neco Williams 90+4' |
| ||||
8 oktober EK-kwalificatie Play-off № 765 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Bulgarije [9] | 1 – 3 | Hongarije[10] | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 1.929 Scheidsrechter: Szymon Marciniak (POL) |
Georgi Jomov 89' | 17' Willi Orban 47' Zsolt Kalmár 75' Nemanja Nikolić |
| ||||
11 oktober UEFA Nations League Groep B4 № 766 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Finland | 2 – 0 | Bulgarije[11] | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 6.587 Scheidsrechter: Erik Lambrechts (BEL) |
Robert Taylor 52' Fredrik Jensen 67' |
| ||||
14 oktober UEFA Nations League Groep B4 № 767 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Bulgarije | 0 – 1 | Wales[12] | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 478 Scheidsrechter: Aliyar Ağayev (AZE) |
85' Jonathan Williams |
| ||||
11 november Vriendschappelijk № 768 «onderlinge duels» 19:30 uur (UTC+2) | Bulgarije [13] | 3 – 0[14] | Gibraltar[15] | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 0[7] Scheidsrechter: Sebastian Colțescu (ROU) |
Aleksandar Tsvetkov 6' Georgi Jomov 15' Dimitar Iliev 45' |
| ||||
15 november UEFA Nations League Groep B4 № 769 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Bulgarije | 1 – 2 | Finland | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 0[7] Scheidsrechter: Donatas Rumšas (LTU) |
Dimitar Iliev 68' (pen.) | 7' Teemu Pukki 45+1' Robin Lod |
| ||||
18 november UEFA Nations League Groep B4 № 770 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) | Ierland [16][17] | 0 – 0 | Bulgarije[18][19][20] | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 0[7] Scheidsrechter: Lawrence Visser (BEL) |
2021
| ||||
25 maart WK-kwalificatie Groep C № 771 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Bulgarije [21][22] | 1 – 3 | Zwitserland | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 0[7] Scheidsrechter: Nikola Dabanović (MNE) |
Kiril Despodov 46' | 7' Breel Embolo 10' Haris Seferović 13' Steven Zuber |
| ||||
28 maart WK-kwalificatie Groep C № 772 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Bulgarije [23] | 0 – 2 | Italië | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 0[7] Scheidsrechter: Slavko Vinčić (SVN) |
43' (pen.) Andrea Belotti 83' Manuel Locatelli |
| ||||
31 maart WK-kwalificatie Groep C № 773 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Noord-Ierland | 0 – 0[24] | Bulgarije[25] | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 0[7] Scheidsrechter: Yigal Frid (ISR) |
| ||||
1 juni Vriendschappelijk № 774 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Bulgarije [26] | 1 – 1[27] | Slowakije[28][29] | Josko Arena, Ried im Innkreis Toeschouwers: 0[7] Scheidsrechter: Walter Altmann (AUT) |
Atanas Iliev 9' | 27' László Bénes |
| ||||
5 juni Vriendschappelijk № 775 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+3) | Rusland | 1 – 0 | Bulgarije[30] | VTB Arena, Moskou Toeschouwers: 11.108 Scheidsrechter: Aleksej Koelbakov (BLR) |
Aleksandr Sobolev 84' (pen.) |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk № 776 «onderlinge duels» 21:10 uur (UTC+2) | Frankrijk | 3 – 0 | Bulgarije | Stade de France, Saint-Denis Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Anastasios Sidiropoulos (GRE) |
Antoine Griezmann 29' Olivier Giroud 83' Olivier Giroud 90' |
| ||||
2 september WK-kwalificatie Groep C № 777 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Italië | 1 – 1 | Bulgarije[31] | Stadio Artemio Franchi, Florence Toeschouwers: 14.366 Scheidsrechter: Serdar Gözübüyük (NED) Video-assistent: Pol van Boekel (NED) |
Federico Chiesa 16' | 40' Atanas Iliev |
| ||||
5 september WK-kwalificatie Groep C № 778 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Bulgarije | 1 – 0[32] | Litouwen | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 2.503 Scheidsrechter: John Beaton (SCO) Video-assistent: Peter Bankes (ENG) |
Ivajlo Tsjotsjev 82' |
| ||||
8 september Vriendschappelijk № 779 «onderlinge duels» 19:30 uur (UTC+3) | Bulgarije [33] | 4 – 1 | Georgië[34] | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 504 Scheidsrechter: Igor Stojčevski (MKD) |
Todor Nedelev 20' Dimitar Iliev 34' (pen.) Spas Delev 44' Andrea Christov 53' | 77' Zoeriko Davitasjvili |
| ||||
9 oktober WK-kwalificatie Groep C № 780 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+3) | Litouwen | 3 – 1[35] | Bulgarije | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 2.526 Scheidsrechter: Jevhen Aranovsky (UKR) Video-assistent: Mykola Balakin (UKR) |
Justas Lasickas 18' Fiodor Černych 82' Fiodor Černych 84' | 64' Kiril Despodov |
| ||||
12 oktober WK-kwalificatie Groep C № 781 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Bulgarije [36] | 2 – 1 | Noord-Ierland | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 822 Scheidsrechter: Aleksej Koelbakov (BLR) Video-assistent: Sergej Karasjov (RUS) |
Todor Nedelev 53' Todor Nedelev 63' | 35' Conor Washington |
| ||||
11 november Vriendschappelijk № 782 «onderlinge duels» 19:30 uur (UTC+2) | Oekraïne [37] | 1 – 1 | Bulgarije[38] | Tsjornomoretsstadion, Odessa Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Arda Kardeşler (TUR) |
Taras Stepanenko 79' | 35' Radoslav Kirilov |
| ||||
15 november WK-kwalificatie Groep C № 783 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Zwitserland [39][40] | 4 – 0 | Bulgarije | Swissporarena, Luzern Toeschouwers: 14.300 Scheidsrechter: Benoît Bastien (FRA) Video-assistent: Benoît Millot (FRA) |
Noah Okafor 48' Ruben Vargas 57' Cedric Itten 72' Remo Freuler 90+1' |
2022
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 784 «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC+3) | Qatar | 2 – 1 | Bulgarije[41][42] | Education Citystadion, Ar Rayyan Toeschouwers: 1.948 Scheidsrechter: Mohammed Al Hoaish (KSA) |
Akram Afif 27' (pen.) Boualem Khoukhi 74' | 60' Kiril Despodov |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 785 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+3) | Kroatië [43] | 2 – 1[44] | Bulgarije[45] | Education Citystadion, Ar Rayyan Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Khamis Al Marri (QAT) |
Luka Modrić 76' (pen.) Andrej Kramarić 80' | 69' Kiril Despodov |
| ||||
2 juni UEFA Nations League Groep C4 № 786 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Bulgarije [46] | 1 – 1 | Noord-Macedonië[47][48] | Loedogorets Arena, Razgrad Toeschouwers: 8.275 Scheidsrechter: Jérémie Pignard (FRA) Video-assistent: Eric Wattellier (FRA) |
Kiril Despodov 13' | 50' Milan Ristovski |
| ||||
5 juni UEFA Nations League Groep C4 № 787 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Bulgarije [49] | 2 – 5[50] | Georgië[51] | Loedogorets Arena, Razgrad Toeschouwers: 3.600 Scheidsrechter: Fabio Maresca (ITA) Video-assistent: Luca Pairetto (ITA) |
Atanas Iliev 50' Ilijan Stefanov 83' | 4' Zoeriko Davitasjvili 31' (e.d.) Andrea Christov 52' Boedoe Zivzivadze 58' (pen.) Chvitsja Kvaratschelia 70' Valeri Kazaisjvili |
| ||||
9 juni UEFA Nations League Groep C4 № 788 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Gibraltar | 1 – 1 | Bulgarije[52] | Victoriastadion, Gibraltar Toeschouwers: 1.427 Scheidsrechter: Petri Viljanen (FIN) Video-assistent: Pascal Müller (GER) |
Liam Walker 61' (pen.) | 45+1' Georgi Mintsjev |
| ||||
12 juni UEFA Nations League Groep C4 № 789 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Georgië | 0 – 0 | Bulgarije | Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi Toeschouwers: 54.200 Scheidsrechter: Espen Eskås (NOR) Video-assistent: Sören Storks (GER) |
| ||||
23 september UEFA Nations League Groep C4 № 790 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Bulgarije [53][54] | 5 – 1 | Gibraltar[55][56] | Loedogorets Arena, Razgrad Toeschouwers: 1.540 Scheidsrechter: Pavel Orel (CZE) Video-assistent: Sascha Stegemann (GER) |
Valentin Antov 23' Kiril Despodov 36' Radoslav Kirilov 52' Ilijan Stefanov 55' Marin Petkov 81' | 26' Roy Chipolina |
| ||||
26 september UEFA Nations League Groep C4 № 791 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Noord-Macedonië [57] | 0 – 1[58] | Bulgarije[59] | Toše Proeskiarena, Skopje Toeschouwers: 20.173 Scheidsrechter: Julian Weinberger (AUT) Video-assistent: Christian-Petru Ciochirca (AUT) |
50' Kiril Despodov |
| ||||
16 november Vriendschappelijk № 792 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+2) | Cyprus [60] | 0 – 2 | Bulgarije[61] | AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Trustin Farrugia Cann (MLT) |
24' Kiril Despodov 71' Spas Delev |
| ||||
20 november Vriendschappelijk № 793 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+1) | Luxemburg | 0 – 0[62] | Bulgarije | Stade de Luxembourg, Luxemburg Toeschouwers: 4.700 Scheidsrechter: Manfredas Lukjančukas (LTU) |
2023
| ||||
24 maart EK-kwalificatie Groep G № 794 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Bulgarije [63] | 0 – 1 | Montenegro | Loedogorets Arena, Razgrad Toeschouwers: 9.180 Scheidsrechter: Aliyar Ağayev (AZE) Video-assistent: Ovidiu Haţegan (ROU) |
70' Nikola Krstović |
| ||||
27 maart EK-kwalificatie Groep G № 795 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Hongarije [64] | 3 – 0 | Bulgarije[65] | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 53.000 Scheidsrechter: Halil Umut Meler (TUR) Video-assistent: Abdulkadir Bitigen (TUR) |
Bálint Vécsei 7' Dominik Szoboszlai 26' Martin Ádám 39' |
| ||||
17 juni EK-kwalificatie Groep G № 796 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+3) | Litouwen [66] | 1 – 1[67][68] | Bulgarije[69] | S. Dariaus- en S. Girėnostadion, Kaunas Toeschouwers: 14.230 Scheidsrechter: Jakob Alexander Sundberg (DEN) Video-assistent: Jochem Kamphuis (NED) |
Edvinas Girdvainis 15' | 27' Aleks Petkov |
| ||||
20 juni EK-kwalificatie Groep G № 797 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Bulgarije [70] | 1 – 1 | Servië | Loedogorets Arena, Razgrad Toeschouwers: 6.700 Scheidsrechter: Craig Pawson (ENG) Video-assistent: Chris Kavanagh (ENG) |
Kiril Despodov 47' | 90+6' Darko Lazović |
| ||||
7 september Vriendschappelijk № 798 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Bulgarije [71] | 0 – 1[72] | Iran[73] | Christo Botevstadion, Plovdiv Toeschouwers: 9.500 Scheidsrechter: Lazar Lukić (SRB) |
14' Mohammad Mohebi |
| ||||
10 september EK-kwalificatie Groep G № 799 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Montenegro | 2 – 1[74][75] | Bulgarije | Pod Goricomstadion, Podgorica Toeschouwers: 4.232 Scheidsrechter: Harm Osmers (GER) Video-assistent: Christian Dingert (GER) |
Stefan Savić 45+1' Stevan Jovetić 90+7' | 79' Preslav Boroekov |
| ||||
14 oktober EK-kwalificatie Groep G № 800 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Bulgarije [76] | 0 – 2[77] | Litouwen[78] | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 6.916 Scheidsrechter: Giorgi Kroeasjvili (GEO) Video-assistent: Jeroen Manschot (NED) |
45' Pijus Širvys 55' Pijus Širvys |
| ||||
17 oktober Vriendschappelijk № 801 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Albanië [79] | 2 – 0[80] | Bulgarije[81][82] | Air Albaniastadion, Tirana Toeschouwers: 17.232 Scheidsrechter: Mervan Bejtullahu (KOS) |
Qazim Laçi 41' Ernest Muçi 81' |
| ||||
16 november EK-kwalificatie Groep G № 802 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Bulgarije [83][84] | 2 – 2[85] | Hongarije[86] | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 230[87] Scheidsrechter: Daniel Stefański (POL) Video-assistent: Piotr Lasyk (POL) |
Spas Delev 24' Kiril Despodov 79' (pen.) | 10' Martin Ádám 90+7' (e.d.) Aleks Petkov |
| ||||
19 november EK-kwalificatie Groep G № 803 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+1) | Servië [88] | 2 – 2 | Bulgarije | Dubočicastadion, Leskovac Toeschouwers: 7.325 Scheidsrechter: Erik Lambrechts (BEL) Video-assistent: Pol van Boekel (NED) |
Miloš Veljković 17' Srđan Babić 82' | 59' Georgi Roesev 69' Kiril Despodov |
2024
| ||||
22 maart Vriendschappelijk № 804 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+4) | Tanzania [89] | 0 – 1[90] | Bulgarije | Dalğa Arena, Bakoe Toeschouwers: 154 Scheidsrechter: Aliyar Ağayev (AZE) |
52' Kiril Despodov |
| ||||
25 maart Vriendschappelijk № 805 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Azerbeidzjan | 1 – 1 | Bulgarije | Tofikh Bakhramovstadion, Bakoe Toeschouwers: 3.220 Scheidsrechter: Kristo Tohver (EST) |
Musa Qurbanlı 87' | 59' Filip Krastev |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 806 «onderlinge duels» 21:30 uur (UTC+3) | Roemenië | – | Bulgarije | Stadionul Steaua, Boekarest Toeschouwers: n.n.b Scheidsrechter: Atilla Karaoğlan (TUR) |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk № 807 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+2) | Slovenië | – | Bulgarije | Stožicestadion, Ljubljana Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: Arda Kardeşler (TUR) |
| ||||
5 september UEFA Nations League Groep C3 № 808 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Wit-Rusland | – | Bulgarije | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
8 september UEFA Nations League Groep C3 № 809 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Bulgarije | – | Noord-Ierland | Christo Botevstadion, Plovdiv Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
12 oktober UEFA Nations League Groep C3 № 810 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Bulgarije | – | Luxemburg | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
15 oktober UEFA Nations League Groep C3 № 811 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Noord-Ierland | – | Bulgarije | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
15 november UEFA Nations League Groep C3 № 812 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Luxemburg | – | Bulgarije | Stade de Luxembourg, Luxemburg Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
18 november UEFA Nations League Groep C3 № 813 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+2) | Bulgarije | – | Wit-Rusland | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
Bronnen, noten en/of referenties
|