Japan op de Olympische Zomerspelen 2024
Japan op de Olympische Spelen | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Japan | ||||||||||||||||
IOC-landcode | JPN | ||||||||||||||||
NOC | Japans Olympisch Comité (ja) externe link | ||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Japan op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | |||||||||||||||||
Japan op de Winterspelen | |||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | |||||||||||||||||
|
Japan zal deelnemen aan de Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs, Frankrijk.
Aantal Deelnemers
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds gekwalificeerd hebben voor de Olympische Zomerspelen van 2024.
Sport | Mannen | Vrouwen | Totaal |
---|---|---|---|
Atletiek Atletiek | 23 | 8 | 31 |
Badminton Badminton | 5 | 7 | 12 |
Basketbal Basketbal | 12 | 12 | 24 |
Boksen Boksen | 2 | 0 | 2 |
Boogschieten Boogschieten | 3 | 1 | 4 |
Breakdance Breakdance | 1 | 0 | 1 |
Gewichtheffen Gewichtheffen | 2 | 1 | 3 |
Gymnastiek Gymnastiek | 6 | 6 | 12 |
Handbal Handbal | 14 | 0 | 14 |
Hockey Hockey | 0 | 16 | 16 |
Kanovaren Kanovaren | 2 | 1 | 3 |
Klimsport Klimsport | 2 | 1 | 3 |
Moderne vijfkamp Moderne vijfkamp | 1 | 1 | 2 |
Paardensport Paardensport | nog te bepalen | 6 | |
Roeien Roeien | 3 | 2 | 5 |
Rugby Rugby | 12 | 12 | 24 |
Schermen Schermen | 9 | 9 | 18 |
Schietsport Schietsport | 2 | 0 | 2 |
Schoonspringen Schoonspringen | 2 | 3 | 5 |
Surfen Surfen | 3 | 1 | 4 |
Synchroonzwemmen Synchroonzwemmen | nog te bepalen | 8 | |
Tafeltennis Tafeltennis | 3 | 3 | 6 |
Voetbal Voetbal | 18 | 18 | 36 |
Volleybal Volleybal | 12 | 0 | 12 |
Waterpolo Waterpolo | 12 | 0 | 12 |
Wielersport Wielersport | 9 | 8 | 17 |
Worstelen Worstelen | 7 | 6 | 13 |
Zeilen Zeilen | 3 | 4 | 7 |
Zwemmen Zwemmen | 17 | 14 | 31 |
totaal | 185 | 134 | 333 |
Deelnemers en Resultaten
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Loopnummers
- Mannen
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Abdul Hakim Sani Brown | 100 m | ||||||||
Fuga Sato | 400 m | n.v.t. | |||||||
Kentaro Sato | n.v.t. | ||||||||
Shunsuke Izumiya | 110 m horden | n.v.t. | |||||||
Rachid Muratake | n.v.t. | ||||||||
Shusei Nomoto | n.v.t. | ||||||||
Kazuki Kurokawa | 400 m horden | n.v.t. | |||||||
Ryuji Miura | 3000 m steeplechase | n.v.t. | |||||||
Naoki Koyama | marathon | n.v.t. | |||||||
Akira Akasaki | n.v.t. | ||||||||
Suguru Osako | n.v.t. | ||||||||
Nog te bepalen, meer dan 3 atleten liepen de limiet | 20km snelwandelen | n.v.t. | |||||||
n.v.t. | |||||||||
n.v.t. | |||||||||
4x100m | n.v.t. | ||||||||
4x400m | n.v.t. |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Nozomi Tanaka | 5000 m | n.v.t. | |||||||
Mao Ichiyama | marathon | n.v.t. | |||||||
Yuka Suzuki | n.v.t. | ||||||||
n.v.t. |
- Gemengd
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
marathon snelwandelen | n.v.t. | ||||||||
n.v.t. |
Technische nummers
- Mannen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
afstand | rang | afstand | rang | ||
Yuki Hashioka | verspringen |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
afstand | rang | afstand | rang | ||
Sumire Hata | verspringen | ||||
Haruka Kitaguchi | speerwerpen |
Badminton
Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Kodai Naraoka | enkelspel | |||||||||
Kenta Nishimoto | ||||||||||
Takuro Hoki Yugo Kobayashi | dubbelspel |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Aya Ohori | enkelspel | |||||||||
Akane Yamaguchi | ||||||||||
Nami Matsuyama Chiharu Shida | dubbelspel | |||||||||
Mayu Matsumoto Wakana Nagahara |
- Gemengd
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Arisa Higashino Yuta Watanabe | dubbelspel |
Basketbal
Zie Basketbal op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Team
- Mannen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
mannen |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Frankrijk | ||||||||
2 | Duitsland | ||||||||
3 | Japan | ||||||||
4 |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
27 juli 2024 | 13:30 | Duitsland | Japan | ||||
30 juli 2024 | 17:15 | Japan | Frankrijk | ||||
2 augustus 2024 | 11:00 | Japan | |||||
kwartfinale | |||||||
halve finale | |||||||
finale |
- Vrouwen[1]
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
vrouwen |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Duitsland | ||||||||
2 | Verenigde Staten | ||||||||
3 | Japan | ||||||||
4 | België |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
29 juli 2024 | 21:00 | Verenigde Staten | Japan | ||||
1 augustus 2024 | 11:00 | Japan | Duitsland | ||||
4 augustus 2024 | 11:00 | Japan | België | ||||
kwartfinale | |||||||
halve finale | |||||||
finale |
Boksen
Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | rang |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | |||
Shudai Harada | vedergewicht | ||||||
Sewon Okazawa | weltergewicht |
Boogschieten
Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
individueel | ||||||||||
team | n.v.t. |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
individueel |
- Gemengd
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
team |
Breakdance
Zie Breakdance op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Atleet | Nickname | Onderdeel | Kwalificatie | Ronde 1 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Punten | Rang | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Rang | |||
Shigeyuki Nakarai | Shigekix | B-Boys |
Gewichtheffen
Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | trekken | stoten | totaal | rang | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||||
Masanori Miyamoto | -73 kg | ||||||
Eishiro Murakami | +102 kg |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | trekken | stoten | totaal | rang | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||||
Rira Suzuki | -49 kg |
Gymnastiek
Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Turnen
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
toestel | totaal | positie | toestel | totaal | positie | ||||||||||||
vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | ||||||
team | n.v.t. | ||||||||||||||||
Totaal |
- Vrouwen
Turnster(s) | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Toestel | Totaal | Plaats | Toestel | Totaal | Plaats | ||||||||
Sprong | Brug | Balk | Vloer | Sprong | Brug | Balk | Vloer | ||||||
Team | n.v.t. | ||||||||||||
Totaal |
Trampoline (Mannen)
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
trampoline |
Trampoline (Vrouwen)
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
trampoline |
Handbal
Zie Handbal op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Mannen | zie onder |
Groepsfase | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | |||||||||
2 | |||||||||
3 | |||||||||
4 | |||||||||
5 | |||||||||
6 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
Hockey
Zie Hockey op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
Hockeyer(s) | Onderdeel | Plaats |
---|---|---|
Japanse vrouwen hockeyploeg Nog te bepalen | Vrouwen |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | België | ||||||||
2 | Nederland | ||||||||
3 | Japan | ||||||||
4 | China | ||||||||
5 | Frankrijk | ||||||||
6 | Duitsland |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Uitslag | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
28 juli 2024 | 10:30 | Duitsland | Japan | ||||
29 juli 2024 | 10:30 | Japan | China | ||||
31 juli 2024 | 17:00 | België | Japan | ||||
1 augustus 2024 | 19:45 | Japan | Frankrijk | ||||
3 augustus 2024 | 10:30 | Nederland | Japan | ||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
Kanovaren
Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Slalom
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
C-1 slalom | |||||||||||
K-1 slalom |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
K-1 slalom |
Klimsport
Zie Klimsport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Boulder & Lead combined
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Boulder | Lead | Totaal | Rang | Boulder | Lead | Totaal | Rang | ||||||||
Resultaat | Rang | Hold | Tijd | Rang | Resultaat | Rang | Hold | Tijd | Rang | ||||||
Tomoa Narasaki | mannen | ||||||||||||||
Sorato Anraku |
- Vrouwen
Atleet | Onderdeel | Kwalificatie | Finale | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Boulder | Lead | Totaal | Rang | Boulder | Lead | Totaal | Rang | ||||||||
Resultaat | Rang | Hold | Tijd | Rang | Resultaat | Rang | Hold | Tijd | Rang | ||||||
Ai Mori | vrouwen |
Moderne vijfkamp
Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | schermen (degen) | zwemmen (200 m vrije slag) | paardrijden (springen) | combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) | totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Taishu Sato | moderne vijfkamp |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | schermen (degen) | zwemmen (200 m vrije slag) | paardrijden (springen) | combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) | totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Misaki Uchida | moderne vijfkamp |
Paardensport
Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Eventing
ruiter | paard | onderdeel | dressuur | cross-country | springen | totaal | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
kwalificatie | finale | ||||||||||||||
strafpunten | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | rang | |||
individueel | |||||||||||||||
team |
Jumping
ruiter | paard | onderdeel | kwalificatie | finale | ||
---|---|---|---|---|---|---|
strafpunten | rang | strafpunten | rang | |||
individueel | ||||||
team |
Roeien
Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
skiff | |||||||||||
lichte dubbeltwee |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
licht dubbeltwee |
Legenda: FA=finale A (medailles); FB=finale B (geen medailles); FC=finale C (geen medailles); FD=finale D (geen medailles); FE=finale E (geen medailles); FF=finale F (geen medailles); HA/B=halve finale A/B; HC/D=halve finale C/D; HE/F=halve finale E/F; KF=kwartfinale; H=herkansing
Rugby
Zie Rugby op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
mannen |
- Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
vrouwen |
Schermen
Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
degen | ||||||||
degen team | n.v.t. | |||||||
floret | ||||||||
floret team | n.v.t. | |||||||
Kento Yoshida | sabel |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Miho Yoshimura | degen | |||||||
floret | ||||||||
floret team | n.v.t. | |||||||
sabel | ||||||||
sabel team | n.v.t. |
Schietsport
Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
10 m luchtgeweer | |||||
25 m snelvuurpistool |
Schoonspringen
Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
3 m plank | |||||||
10 m toren |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
3 m plank | |||||||
10 m toren |
Surfen
Zie Surfen op de Olympische Zomerspelen2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Atleet | Onderdeel | Ronde 1 | Ronde 2 | Ronde 3 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Score | Rang | Score | Rang | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Rang | ||
Kanoa Igarashi | mannen | |||||||||
Reo Inaba | ||||||||||
- Vrouwen
Atleet | Onderdeel | Ronde 1 | Ronde 2 | Ronde 3 | Kwartfinale | Halve finale | Finale / BM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Score | Rang | Score | Rang | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Tegenstander Uitslag | Rang | ||
Shino Matsuda | vrouwen |
Synchroonzwemmen
Zie Synchroonzwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
atlete | onderdeel | technische routine | vrije routine (voorronde) | vrije routine (finale) | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | totaal (technisch + vrij) | rang | punten | totaal (technisch + vrij) | rang | ||
duet | |||||||||
team | n.v.t. |
Tafeltennis
Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
enkelspel | ||||||||||
team | n.v.t. |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
enkelspel | ||||||||||
team | n.v.t. |
Voetbal
Zie Voetbal op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
nog te bepalen | mannen | zie onder |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Japan | ||||||||
2 | Paraguay | ||||||||
3 | Mali | ||||||||
4 | Israël |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
24 juli 2024 | 21:00 | Japan | Paraguay | ||||
27 juli 2024 | 21:00 | Japan | Mali | ||||
30 juli 2024 | 21:00 | Israël | Japan | ||||
kwartfinale | |||||||
halve finale | |||||||
finale |
- Vrouwen
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
nog te bepalen | vrouwen | zie onder |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Spanje | ||||||||
2 | Japan | ||||||||
3 | Nigeria | ||||||||
4 | Brazilië |
Ronde | Datum | Lokale tijd | Land | Score | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
25 juli 2024 | 17:00 | Spanje | Japan | ||||
28 juli 2024 | 17:00 | Brazilië | Japan | ||||
31 juli 2024 | 17:00 | Japan | Nigeria | ||||
kwartfinale | |||||||
halve finale | |||||||
finale |
Volleybal
Zie Volleybal op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Zaalvolleybal
- Mannen
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
nog te bepalen | mannen | zie onder |
# | Ploeg | Punten | Wedstrijden | Sets | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | W | V | Ratio | |||
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 |
Ronde | Datum | MEZT | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
Kwartfinale | |||||
Halve finale | |||||
Finale |
Waterpolo
Zie Waterpolo op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
Waterpoloster(s) | Onderdeel | Resultaat |
---|---|---|
Nog te bepalen | Mannen |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Australië | ||||||||
2 | Servië | ||||||||
3 | Frankrijk | ||||||||
4 | Hongarije | ||||||||
5 | Japan | ||||||||
6 | Spanje |
Ronde | Datum | Tijd | Land | Uitslag | Land | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||||
28 juli 2024 | 12:05 | Servië | Japan | ||||
30 juli 2024 | 15:00 | Japan | Frankrijk | ||||
1 augustus 2024 | 21:05 | Hongarije | Japan | ||||
3 augustus 2024 | 10:30 | Spanje | Japan | ||||
5 augustus 2024 | 13:35 | Australië | Japan | ||||
Kwartfinale | |||||||
Halve finale | |||||||
Finale |
Wielersport
Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Baanwielrennen
- Keirin
atleet | onderdeel | ronde 1 | herkansing | kwartfinale | halve finale | finale |
---|---|---|---|---|---|---|
rang | rang | rang | rang | rang | ||
keirin (mannen) | ||||||
keirin (vrouwen) |
- Koppelkoers
atleet | onderdeel | punten | rondes | rang |
---|---|---|---|---|
koppelkoers (mannen) | ||||
koppelkoers (vrouwen) |
- Omnium
atleet | onderdeel | scratchrace | temporace | afvalrace | puntenrace | totaal punten | rang | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
rang | punten | rang | punten | rang | punten | rang | punten | ||||
omnium (mannen) | |||||||||||
omnium (vrouwen) |
- Ploegenachtervolging
atleet | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | rang | ||
ploegenachtervolging (mannen) | |||||||
ploegenachtervolging (vrouwen) |
- Sprint
atleet | onderdeel | kwalificaties | ronde 1 | herkansing 1 | ronde 2 | herkansing 2 | ronde 3 | herkansing 3 | kwartfinale | halve finale | finale/BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
sprint (mannen) | |||||||||||||
sprint (vrouwen) |
- Teamsprint
atleet | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander tijd | rang | tegenstander tijd | rang | ||
teamsprint (mannen) |
BMX
- Freestyle
- Mannen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
freestyle |
- Race
- Vrouwen
atleet | onderdeel | kwartfinale | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | uitslag | rang | ||
race |
Wegwielrennen
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
wegwedstrijd |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
wegwedstrijd |
Worstelen
Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Grieks-Romeinse stijl
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Kenichiro Fumita | −60 kg | ||||||
Kyotaro Sogabe | −67 kg | ||||||
Nao Kusaka | −77 kg |
Vrije stijl
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Rei Higuchi | −57 kg | ||||||
Kotaro Kiyooka | −65 kg | ||||||
Daichi Takatani | −74 kg | ||||||
Hayato Ishiguro | −86 kg |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Yui Susaki | −50 kg | ||||||
Akari Fujinami | −53 kg | ||||||
Tsugumi Sakurai | −57 kg | ||||||
Sakura Motoki | −62 kg | ||||||
Ami Ishii | −68 kg | ||||||
Yuka Kagami | −76 kg |
Zeilen
Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | voorrondes | kwartfinale | halve finale(s) | finales(s) | rang | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||
IQFoil | n.v.t. |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
49erFX |
- Gemengd
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
470 | ||||||||||||||||
nacra 17 |
Zwemmen
Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2024 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
100 m vrije slag | |||||||
Katsuhiro Matsumoto | 200 m vrije slag | ||||||
100 m rugslag | |||||||
200 m rugslag | |||||||
200 m schoolslag | |||||||
100 m vlinderslag | |||||||
200 m vlinderslag | |||||||
200 m wisselslag | |||||||
Tomoyuki Matsushita | 400 m wisselslag | n.v.t. | |||||
n.v.t. | |||||||
Taishin Minamide | 10km open water | n.v.t. |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
400 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
200 m rugslag | |||||||
Reona Aoki | 100 m schoolslag | ||||||
Satomi Suzuki | |||||||
200 m schoolslag | |||||||
Mizuki Hirai | 100 m vlinderslag | ||||||
Rikako Ikee | |||||||
200 m vlinderslag | |||||||
200 m wisselslag | |||||||
Mio Narita | 400 m wisselslag | n.v.t. | |||||
Ageha Tanigawa | n.v.t. | ||||||
4x100 m vrije slag | n.v.t. | ||||||
4x100 m wisselslag | n.v.t. | ||||||
Airi Ebina | 10km open water | n.v.t. |
Bronnen en noten
|