Campeonato Mato-Grossense 1990
In 1990 werd het 48ste Campeonato Mato-Grossense gespeeld voor voetbalclubs uit de Braziliaanse staat Mato Grosso. De competitie werd georganiseerd door de FMF en werd gespeeld van 11 februari tot 27 mei. Sinop werd kampioen.
Eerste toernooi
Kwalificatie
Groep A
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dom Bosco | 10 | 6 | 3 | 1 | 14:6 | 15 |
2. | Vila Aurora | 10 | 3 | 6 | 1 | 9:6 | 12 |
3. | Barra do Garças | 10 | 2 | 6 | 2 | 11:10 | 10 |
4. | Independente | 10 | 1 | 6 | 3 | 4:8 | 8 |
5. | União | 10 | 0 | 8 | 2 | 6:8 | 8 |
6. | Grêmio Jaciara | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:15 | 7 |
Geplaatst voor tweede toernooi | |
Naar herkwalificatie |
Groep B
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mixto | 10 | 4 | 6 | 0 | 19:9 | 14 |
2. | Cáceres | 10 | 4 | 4 | 2 | 17:7 | 12 |
3. | Sinop | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:7 | 11 |
4. | União Garimpeira | 10 | 2 | 6 | 2 | 5:10 | 10 |
5. | Real | 10 | 2 | 4 | 4 | 3:12 | 8 |
6. | Litrão | 10 | 2 | 1 | 7 | 8:20 | 5 |
Geplaatst voor tweede toernooi | |
Naar herkwalificatie |
Herkwalificatie
Groep C
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Independente | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | 4 |
2. | União | 4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 4 |
3. | Grêmio Jaciara | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 4 |
Geplaatst voor tweede toernooi |
Groep D
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | União Garimpeira | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 6 |
2. | Litrão | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:6 | 5 |
3. | Real | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | 1 |
Geplaatst voor tweede toernooi |
Finale
De winnaar plaatst zich voor de finalegroep.
| ||||
22 april Heen | Independente | 2 – 0 | União Garimpeira | |
| ||||
29 april Terug | União Garimpeira | 0 – 0 | Independente | |
Tweede toernooi
Groep A
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dom Bosco | 10 | 6 | 4 | 0 | 13:3 | 16 |
2. | Barra do Garças | 10 | 5 | 2 | 3 | 18:8 | 12 |
3. | Vila Aurora | 10 | 0 | 2 | 8 | 4:20 | 2 |
Geplaatst voor finalegroep |
Groep B
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mixto | 10 | 4 | 4 | 2 | 13:11 | 12 |
2. | Sinop | 10 | 4 | 4 | 2 | 17:8 | 12 |
3. | Cáceres | 10 | 1 | 4 | 5 | 5:20 | 6 |
Geplaatst voor finalegroep | |
Geplaatst voor finalegroep als beste tweede |
Finalegroep
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sinop | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:4 | 10 |
2. | Dom Bosco | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 9 |
3. | Mixto | 6 | 1 | 2 | 3 | 9:10 | 4 |
4. | Independente | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:15 | 1 |
Geplaatst voor finale |
Kampioen
Campeonato Mato-Grossense de 1990 |
---|
SINOP Kampioen (1° titel) |
Externe link
- RSSSF