Категорії | Лауреати та номінанти[1] |
Видатна постановка | «Кавалькада» / Cavalcade — Вінфілд Шихан (Fox) |
«42-га вулиця» / 42nd Street — Дерріл Занук (Warner Brothers) |
«Леді на один день» / Lady for a Day — Френк Капра (Columbia Pictures) |
«Маленькі жінки» / Little Women — Меріан Купер, Кеннет Макговен (RKO Radio) |
«Вона була неправа» / She Done Him Wrong — Вільям ЛеБарон (Paramount Publix) |
«Прощавай, зброє» / A Farewell to Arms — Адольф Цукор (Paramount Publix) |
«Ніжна посмішка» / Smilin' Through — Ірвінг Грант Тальберг (Metro-Goldwyn-Mayer) |
«Приватне життя Генріха VIII» / The Private Life of Henry VIII — Александр Корда (London Films) |
«Я — втікач-каторжанин» / I Am a Fugitive from a Chain Gang — Гал Б. Волліс (Warner Brothers) |
«Ярмарок штату» / State Fair — Вінфілд Шихан (Fox) |
Найкраща режисерська робота | Френк Ллойд — «Кавалькада» / Cavalcade |
Френк Капра — «Леді на один день» / Lady for a Day |
Джордж К'юкор — «Маленькі жінки» / Little Women |
Найкраща чоловіча роль | Чарльз Лотон — «Приватне життя Генріха VIII» / The Private Life of Henry VIII |
Леслі Говард — «Берклі-сквер» / Berkeley Square |
Пол Муні — «Я — втікач-каторжанин» / I Am a Fugitive from a Chain Gang |
Найкраща жіноча роль | Кетрін Хепберн — «Ранковий підйом» / Morning Glory |
Мей Робсон — «Леді на один день» / Lady for a Day |
Діана Віньяр — «Кавалькада» / Cavalcade |
Найкращий адаптований сценарій | Віктор Герман і Сара Мейсон — «Маленькі жінки» / Little Women |
Роберт Ріскін — «Леді на один день» / Lady for a Day |
Пол Ґрін та Соня Левін — «Ярмарок штату» / State Fair |
Найкраще літературне першоджерело | Роберт Лорд — «Подорож в одну сторону» / One Way Passage |
Френсіс Маріон — «Боксер та леді» / The Prizefighter and the Lady |
Чарльз МакАртур — «Распутін та імператриця» / Rasputin and the Empress |
Найкраща операторська робота | Чарльз Ленг — «Прощавай, зброє» / A Farewell to Arms |
Джордж Дж. Фолсі — «Возз'єднання у Відні» / Reunion in Vienna |
Карл Страсс — «Хресне знамення» / The Sign of the Cross |
Найкраща робота художника-постановника | 'Вільям С. Дарлінґ' — «Кавалькада» / Cavalcade |
Седрік Гіббонс — «Коли дами зустрічаються» / When Ladies Meet |
Ганс Дрейер, Роланд Андерсон — «Прощавай, зброє» / A Farewell to Arms |
Найкращий звук | Франклін Хансен — «Прощавай, зброє» / A Farewell to Arms |
Натан Левінсон — «42-га вулиця» / 42nd Street |
Натан Левінсон — «Золотошукачі 1933-го року» / Gold Diggers of 1933 |
Натан Левінсон — «Я — втікач-каторжанин» / I Am a Fugitive from a Chain Gang |
Найкращий асистент режисера | Чарльз Бартон— Paramount Pictures |
Скотт Біл — Universal Studios |
Чарльз Доріан — Metro-Goldwyn-Mayer |
Дьюї Старкі — RKO Radio |
Вільям Таммел — Fox Film Corporation |
Фред Фокс — United Artists |
Ґордон Голлінґшед — Warner Brothers |
Сід Брод — Paramount Pictures |
Орвілл О. Далл — Metro-Goldwyn-Mayer |
Артур Джейкобсон — Paramount Pictures |
Персі Ікерд — Fox Film Corporation |
Едвард Кіллі — RKO Radio |
Джозеф А. МакДонаф — Universal Studios |
Вільям Дж. Райтер — Universal Studios |
Бен Сілві — United Artists |
Джон Вотерс — Metro-Goldwyn-Mayer |
Френк Шоу — Warner Brothers |
Ел Еллборн — Warner Brothers |
Найкращий комедійний короткометражний фільм | «Так це Гарріс!» — Лу Брок та RKO Radio |
«Містер Магг» — Воррен Доун та Universal Studios |
«Список переваг» — Лу Брок та RKO Radio |
Найкращий новаторський короткометражний фільм | «Кракатау» — Джо Рок та Educational Pictures |
«Меню» — Піт Сміт та Metro-Goldwyn-Mayer |
«Море» — Educational Pictures |
Найкращий анімаційний короткометражний фільм | «Три поросятка» — Волт Дісней та United Artists |
«Міккі Маус на будівництві» — Волт Дісней та United Artists |
«Весела стара душа» — Волтер Ланц та Universal Studios |