2001-02 UEFA Kupası
Final maçının oynandığı Feijenoord Stadyumu | |
Turnuva detayları | |
---|---|
Tarih | 9 Ağustos 2001 - 8 Mayıs 2002 |
Takım | 145 |
Final durumu | |
Şampiyon | Feyenoord (2. kez) |
İkinci | Borussia Dortmund |
Turnuva istatistikleri | |
Oynanan maç | 204 |
Atılan gol | 552 (maç başına 2,71) |
Gol kralı | Pierre van Hooijdonk (Feyenoord) (8 gol) |
← 2000-01 2002-03 → |
UEFA Kupası 2001-02 sezonunda Feyenoord, kendi sahasındaki finalde Borussia Dortmund'u 3-2 mağlup etti ve kupayı 2. kez müzesine götürdü.
Ön eleme turu
1. Takım | Toplam skor | 2. Takım | 1. Maç | 2. Maç |
---|---|---|---|---|
Cosmos | 0-3 | Rapid Wien | 0-1 | 0-2 |
FK Pelister | 3-4 | FC St. Gallen | 0-2 | 3-2 |
Dinamo București | 4-1 | Dinamo Tiranë | 1-0 | 3-1 |
Olimpija Ljubljana | 7-0 | FK Shafa | 4-0 | 3-0 |
FC Midtjylland | 5-1 | Glentoran | 1-1 | 4-0 |
Narva Trans | 3-5 | IF Elfsborg | 3-0[1] | 0-5 |
Club Brugge | 10-1 | ÍA Akraness | 4-0 | 6-1 |
FK Obilić | 5-1 | GÍ Gøta | 4-0 | 1-1 |
FC Brașov | 7-1 | Mika | 5-1 | 2-0 |
Viking FK | 2-1 | NK Brotnjo | 1-0 | 1-1 |
CSCA Kyiv | 4-0 | FC Jokerit | 2-0 | 2-0 |
FK Vardar | 1-6 | R. Standard de Liège | 0-3 | 1-3 |
HJK Helsinki | 3-1 | FK Ventspils | 2-1 | 1-0 |
Cwmbran Town FC | 0-5 | Slovan Bratislava | 0-4 | 0-1 |
CS Marítimo | 2-0 | FK Sarajevo | 1-0 | 1-0 |
Fylkir | 3-2 | Pogoń Szczecin | 2-1 | 1-1 |
Dinamo Zagreb | 2-0 | Flora Tallinn | 1-0 | 1-0 |
Glenavon FC | 0-2 | Kilmarnock | 0-1 | 0-1 |
KF Tirana | 4-5 | Apollon Lemesu | 3-2 | 1-3 |
Ararat | 0-5 | Hapoel Tel Aviv (futbol takımı) | 0-2 | 0-3 |
FC Etzella Ettelbruck | 1-6 | Legia Warszawa | 0-4 | 1-2 |
Zimbru Chișinău | 1-4 | Gaziantepspor | 0-0 | 1-4 |
Dinaburg FC | 2-2 (d) | NK Osijek | 2-1 | 0-1 |
Neftçi | 0-1 | ND Gorica | 0-0 | 0-1 |
HB Tórshavn | 2-6 | Grazer AK | 2-2 | 0-4 |
FK Atlantas | 0-12 | Rapid București | 0-4 | 0-8 |
FK Matador Púchov | 4-2 | Sliema Wanderers FC | 3-0 | 1-2 |
Longford Town FC | 1-3 | Liteks Loveç | 1-1 | 0-2 |
Brøndby IF | 5-0 | Shelbourne FC | 2-0 | 3-0 |
FC Santa Coloma | 1-8 | Partizan | 0-1 | 1-7 |
Makkabi Tel Aviv | 7-0 | Žalgiris | 6-0 | 1-0 |
Şahtyer Soligorsk | 2-5 | CSKA Sofya | 1-2 | 1-3 |
MYPA | 2-5 | Helsingborgs IF | 1-3 | 1-2 |
Dinamo Tbilisi | 2-5 | BATE Borisov | 2-1 | 0-4 |
Debreceni VSC | 3-1 | FC Nistru Otaci | 3-0 | 0-1 |
Polonia Warszawa | 6-0 | Total Network Solutions FC | 4-0 | 2-0 |
Birkirkara FC | (d) 1-1 | Lokomotivi Tbilisi | 0-0 | 1-1 |
AEK | 8-0 | CS Grevenmacher | 6-0 | 2-0 |
MFK Ružomberok | 3-1 | Belşina | 3-1 | 0-0 |
Olimpiakos Lefkosias | 6-4 | Dunaferr FC | 2-2 | 4-2 |
FC Vaduz | 4-9 | Varteks | 3-3 | 1-6 |
- Birinci maçlar
Matador Púchov v Sliema Wanderers
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 16.30 |
Matador Púchov | 3-0 | Sliema Wanderers |
---|---|---|
Breška 10' Perniš 66' (pen.) Belák 72' | Rapor |
Ružomberok v Belshina Bobruisk
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 16.30 |
Ružomberok | 3-1 | Belshina Bobruisk |
---|---|---|
Fabuľa 22', 83' (pen.) Oravec 42' | Rapor | Sednev 58' (pen.) |
Dinamo București v Dinamo Tirana
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 17.00 |
Dinamo București | 1-0 | Dinamo Tirana |
---|---|---|
Niculescu 34' (pen.) | Rapor |
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 17.00 |
Narva Trans | 3-0[1] | Elfsborg |
---|---|---|
Gruznov 40' | Rapor | Lundström 33' Andreasson 36' (pen.), 61' |
Brașov v Mika
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 17.00 |
Brașov | 5-1 | Mika |
---|---|---|
Buga 21' Șandor 23', 27' Isăilă 47' Badea 61' | Rapor | Nazaryan 57' |
CSKA Kyiv v Jokerit
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 17.00 |
CSKA Kyiv | 2-0 | Jokerit |
---|---|---|
Kostişin 23' Maltsev 49' | Rapor |
Ararat v Hapoel Tel Aviv
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 17.00 |
Ararat | 0-2 | Hapoel Tel Aviv |
---|---|---|
Rapor | Tuama 38' Osterc 43' |
Dinaburg v Osijek
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 17.00 |
Dinaburg | 2-1 | Osijek |
---|---|---|
Dorosh 60' Pučinskis 80' | Rapor | Vuka 53' |
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 17.00 |
Atlantas | 0-4 | Rapid București |
---|---|---|
Rapor | Schumacher 18' Pancu 46' Niță 66' Șumudică 90' |
Dinamo Tbilisi v BATE Borisov
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 17.00 |
Dinamo Tbilisi | 2-1 | BATE Borisov |
---|---|---|
Daraselia 22' (pen.) Mikuchadze 86' | Rapor | Hancharyk 88' |
Polonia Warsaw v Total Network Solutions
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 17.00 |
Polonia Warsaw | 4-0 | Total Network Solutions |
---|---|---|
Tarachulski 70', 78' Moskal 90+2', 90+3' | Rapor |
Obilić v GÍ Gøta
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 17.30 |
Obilić | 4-0 | GÍ Gøta |
---|---|---|
Simonović 22' Zorić 45+2' Mladenović 48' Filipović 65' | Rapor |
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 18.00 |
Tirana | 3-2 | Apollon Lemesu |
---|---|---|
Fortuzi 58', 83' Kenesei 75' | Rapor | Zubarev 3', 48' |
Şahtyer Soligorsk v CSKA Sofia
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 18.00 |
Şahtyer Soligorsk | 1-2 | CSKA Sofia |
---|---|---|
Podrez 81' | Rapor | Manchev 65' Giglio 79' |
Etzella Ettelbruck v Legia Warszawa
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 19.00 |
Etzella Ettelbruck | 0-4 | Legia Warszawa |
---|---|---|
Rapor | Magiera 12' Kucharski 15' Wroblewski 26' Mierzejewski 72' |
Maccabi Tel Aviv v Žalgiris
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 19.00 |
Maccabi Tel Aviv | 6-0 | Žalgiris |
---|---|---|
Ben-Dayan 7' Dego 21', 45', 77' Banin 51' Biton 80' | Rapor |
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 19.00 |
MYPA | 1-3 | Helsingborg |
---|---|---|
Lindberg 50' | Rapor | Eklund 26' Prica 47' Lindström 86' |
Olimpiakos Lefkosias v Dunaferr
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 19.30 |
Olimpiakos Lefkosias | 2-2 | Dunaferr |
---|---|---|
Themistokleous 49' Kožlej 78' | Rapor | Sowunmi 15' Tököli 50' |
Zimbru Chișinău v Gaziantepspor
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 19.30 |
Zimbru Chișinău | 0-0 | Gaziantepspor |
---|---|---|
Rapor |
Birkirkara v Locomotive Tbilisi
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 19.30 |
Birkirkara | 0-0 | Locomotive Tbilisi |
---|---|---|
Rapor |
Vaduz v Varteks
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 19.30 |
Vaduz | 3-3 | Varteks |
---|---|---|
Niederhäuser 41' Merenda 53', 75' | Rapor | Bjelanović 49', 85', 86' |
Cwmbrân Town v Slovan Bratislava
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 20.00 |
Cwmbrân Town | 0-4 | Slovan Bratislava |
---|---|---|
Rapor | Mojić 40' Obžera 45' Vittek 83' Soboňa 87' |
Olimpija Ljubljana v Shafa Baku
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 20.15 |
Olimpija Ljubljana | 4-0 | Shafa Baku |
---|---|---|
Komac 28' Tiganj 58', 59' Calleja 74' | Rapor |
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 20.15 |
Club Brugge | 4-0 | ÍA Akraness |
---|---|---|
Lange 62', 85' Lembi 77' Mendoza 88' (pen.) | Rapor |
Longford Town v Liteks Loveç
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 20.30 |
Longford Town | 1-1 | Liteks Loveç |
---|---|---|
Petev 14' (kk) | Rapor | Lavine 84' (kk) |
AEK Athens v Grevenmacher
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 20.30 |
AEK Athens | 6-0 | Grevenmacher |
---|---|---|
Tsiartas 39' Zagorakis 42' Lakis 54' Nikolaidis 66', 90' Konstantinidis 70' | Rapor |
9 Ağustos 2001 (2001-08-09) 21.00 |
Fylkir | 2-1 | Pogoń Szczecin |
---|---|---|
McFarlane 8' Stígsson 41' | Rapor | Dźwigała 71' (pen.) |
- İkinci maçlar
BATE Borisov v Dinamo Tbilisi
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 16.00 |
BATE Borisov | 4-0 | Dinamo Tbilisi |
---|---|---|
Rapor |
BATE Borisov toplamda 5-2 üstlünlükle tur atladı.
Shafa Baku v Olimpija Ljubljana
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 16.00 |
Shafa Baku | 0-3 | Olimpija Ljubljana |
---|---|---|
Rapor |
|
Olimpija Ljubljana toplamda 7-0 üstlünlükle tur atladı.
HJK toplamda 3-1 üstlünlükle tur atladı.
Viking toplamda 2-1 üstlünlükle tur atladı.
Gorica toplamda 1-0 üstlünlükle tur atladı.
Locomotive Tbilisi v Birkirkara
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 17.00 |
Locomotive Tbilisi | 1-1 | Birkirkara |
---|---|---|
| Rapor |
|
Toplamda 1-1 eşitlik oluştu. Birkirkara deplasman golü kuralı gereği tur atladı.
Brașov toplamda 7-1 üstlünlükle tur atladı.
Fylkir toplamda 3-2 üstlünlükle tur atladı.
Rapid București toplamda 12-0 üstlünlükle tur atladı.
Rapid Wien toplamda 3-0 üstlünlükle tur atladı.
Žalgiris v Maccabi Tel Aviv
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 17.00 |
Žalgiris | 0-1 | Maccabi Tel Aviv |
---|---|---|
Rapor |
|
Maccabi Tel Aviv toplamda 7-0 üstlünlükle tur atladı.
Belshina Bobruisk v Ružomberok
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 18.00 |
Belshina Bobruisk | 0-0 | Ružomberok |
---|---|---|
Rapor |
Ružomberok toplamda 3-1 üstlünlükle tur atladı.
Slovan Bratislava v Cwmbrân Town
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 18.00 |
Slovan Bratislava | 1-0 | Cwmbrân Town |
---|---|---|
| Rapor |
Slovan Bratislava toplamda 5-0 üstlünlükle tur atladı.
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 19.00 |
Apollon Lemesu | 3-1 | Tirana |
---|---|---|
| Rapor |
|
Apollon Limassol toplamda 5-4 üstlünlükle tur atladı.
Helsingborg toplamda 5-2 üstlünlükle tur atladı.
Jokerit v CSKA Kyiv
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 19.00 |
Jokerit | 0-2 | CSKA Kyiv |
---|---|---|
Rapor |
|
CSKA Kyiv toplamda 4-0 üstlünlükle tur atladı.
CSKA Sofia v Şahtyer Soligorsk
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 19.00 |
CSKA Sofia | 3-1 | Şahtyer Soligorsk |
---|---|---|
| Rapor |
|
CSKA Sofia toplamda 5-2 üstlünlükle tur atladı.
Hapoel Tel Aviv v Ararat
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 19.00 |
Hapoel Tel Aviv | 3-0 | Ararat |
---|---|---|
| Rapor |
Hapoel Tel Aviv toplamda 5-0 üstlünlükle tur atladı.
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 19.00 |
Elfsborg | 5-0 | Narva Trans |
---|---|---|
| Rapor |
Elfsborg toplamda 5-3 üstlünlükle tur atladı.
GÍ Gøta v Obilić
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 19.00 |
GÍ Gøta | 1-1 | Obilić |
---|---|---|
| Rapor |
|
Obilić toplamda 5-1 üstlünlükle tur atladı.
Nistru Otaci toplamda 3-1 üstlünlükle tur atladı.
Dinamo Zagreb toplamda 2-0 üstlünlükle tur atladı.
Gaziantepspor v Zimbru Chișinău
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 19.30 |
Gaziantepspor | 4-1 | Zimbru Chișinău |
---|---|---|
| Rapor |
|
Gaziantepspor toplamda 4-1 üstlünlükle tur atladı.
Liteks Loveç v Longford Town
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 19.30 |
Liteks Loveç | 2-0 | Longford Town |
---|---|---|
| Rapor |
Liteks Loveç toplamda 3-1 üstlünlükle tur atladı.
Partizan toplamda 8-1 üstlünlükle tur atladı.
Sliema Wanderers v Matador Púchov
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 19.30 |
Sliema Wanderers | 2-1 | Matador Púchov |
---|---|---|
| Rapor |
|
Matador Púchov toplamda 4-2 üstlünlükle tur atladı.
Brøndby toplamda 5-0 üstlünlükle tur atladı.
Dunaferr v Olimpiakos Lefkosias
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 20.00 |
Dunaferr | 2-4 | Olimpiakos Lefkosias |
---|---|---|
| Rapor |
|
Olympiakos Nicosia toplamda 6-4 üstlünlükle tur atladı.
Legia Warszawa v Etzella Ettelbruck
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 20.00 |
Legia Warszawa | 2-1 | Etzella Ettelbruck |
---|---|---|
| Rapor |
|
Legia Warsaw toplamda 6-1 üstlünlükle tur atladı.
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 20.00 |
St. Gallen | 2-3 | Pelister |
---|---|---|
| Rapor |
|
Toplamda 3-3 eşitlik oluştu. St. Gallen deplasman golü kuralı gereği tur atladı.
Standard Liège toplamda 6-4 üstlünlükle tur atladı.
Varteks v Vaduz
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 20.00 |
Varteks | 6-1 | Vaduz |
---|---|---|
| Rapor |
|
Varteks toplamda 9-4 üstlünlükle tur atladı.
Dinamo Tirana v Dinamo București
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 20.15 |
Dinamo Tirana | 1-3 | Dinamo București |
---|---|---|
| Rapor |
|
Dinamo București toplamda 4-1 üstlünlükle tur atladı.
Grazer AK toplamda 6-2 üstlünlükle tur atladı.
Toplamda 2-2 eşitlik oluştu. Osijek deplasman golü kuralı gereği tur atladı.
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 20.30 |
Glentoran | 0-4 | Midtjylland |
---|---|---|
Rapor |
|
Midtjylland toplamda 5-1 üstlünlükle tur atladı.
Grevenmacher v AEK Athens
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 20.30 |
Grevenmacher | 0-2 | AEK Athens |
---|---|---|
Rapor |
|
AEK Athens toplamda 8-0 üstlünlükle tur atladı.
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 20.30 |
ÍA Akraness | 1-6 | Club Brugge |
---|---|---|
| Rapor |
|
Club Brugge toplamda 10-1 üstlünlükle tur atladı.
Marítimo toplamda 2-0 üstlünlükle tur atladı.
Kilmarnock toplamda 2-0 üstlünlükle tur atladı.
Total Network Solutions v Polonia Warsaw
23 Ağustos 2001 (2001-08-23) 21.45 |
Total Network Solutions | 0-2 | Polonia Warsaw |
---|---|---|
Rapor |
|
Polonia Warsaw toplamda 6-0 üstlünlükle tur atladı.
Birinci tur
İkinci tur
1. Takım | Toplam skor | 2. Takım | 1. Maç | 2. Maç |
---|---|---|---|---|
Roda | 5-3 | Makkabi Tel Aviv | 4-1 | 1-2 |
Legia Warszawa | 2-7 | Valencia | 1-1 | 1-6 |
SC Freiburg | 4-2 | FC St. Gallen | 0-1 | 4-1 |
Bordeaux | 4-0 | R. Standard de Liège | 2-0 | 2-0 |
Fiorentina | 4-2 | FC Tirol Innsbruck | 2-0 | 2-2 |
Ipswich Town FC | 3-1 | Helsingborgs IF | 0-0 | 3-1 |
Paris Saint-Germain | 6-2 | Rapid Wien | 4-0 | 2-2 |
Union Berlin | 0-2 | Liteks Loveç | 0-2 | 0-0 |
FC København | 1-0 | Ajax | 0-0 | 1-0 |
'Internazionale | 2-1 | Wisła Kraków | 2-0 | 0-1 |
PAOK | 8-3 | FK Marila Příbram | 6-1 | 2-2 |
Rangers FC | 7-2 | Dinamo Moskva | 3-1 | 4-1 |
Halmstads BK | 1-7 | Sporting Lizbon | 0-1 | 1-6 |
Real Zaragoza | 0-1 | Servette FC | 0-0 | 0-1 |
Leeds United | 6-5 | Troyes | 4-2 | 2-3 |
CSCA Kyiv | 0-7 | Club Brugge | 0-2 | 0-5 |
FC Utrecht | 1-3 | Parma | 1-3 | 0-0 |
NK Osijek | 3-5 | AEK | 1-2 | 2-3 |
Viking FK | 0-3 | Hertha Berlin | 0-1 | 0-2 |
Grasshopper | 6-5 | FC Twente | 4-1 | 2-4 |
Varteks | 3-6 | Brøndby IF | 3-1 | 0-5 |
Hapoel Tel Aviv (futbol takımı) | 3-1 | Chelsea | 2-0 | 1-1 |
Celta Vigo | 3-4 | Slovan Liberec | 3-1 | 0-3 |
Milan | 3-0 | CSKA Sofya | 2-0 | 1-0 |
Üçüncü tur
1. Takım | Toplam skor | 2. Takım | 1. Maç | 2. Maç |
---|---|---|---|---|
PAOK | 4-6 | PSV | 3-2 | 1-4 |
Fiorentina | 0-3 | Lille | 0-1 | 0-2 |
Valencia | (p)1-1 | Celtic | 1-0 | 0-1 |
Servette FC | 3-0 | Hertha Berlin | 0-0 | 3-0 |
Ipswich Town FC | 2-4 | 'Internazionale | 1-0 | 1-4 |
Rangers FC | (p)0-0 | Paris Saint-Germain | 0-0 | 0-0 |
Feyenoord | 3-2 | SC Freiburg | 1-0 | 2-2 |
AEK | 4-3 | Liteks Loveç | 3-2 | 1-1 |
Grasshopper | 3-4 | Leeds United | 1-2 | 2-2 |
Parma | 4-1 | Brøndby IF | 1-1 | 3-0 |
Bordeaux | 1-2 | Roda | 1-0 | 0-2 |
Slovan Liberec | 5-2 | Mallorca | 3-1 | 2-1 |
Hapoel Tel Aviv (futbol takımı) | 3-1 | Lokomotiv Moskva | 2-1 | 1-0 |
FC København | 0-2 | Borussia Dortmund | 0-1 | 0-1 |
Milan | 3-1 | Sporting | 2-0 | 1-1 |
Club Brugge | 4-4 (d) | Olympique Lyonnais | 4-1 | 0-3 |
Dördüncü tur
1. Takım | Toplam skor | 2. Takım | 1. Maç | 2. Maç |
---|---|---|---|---|
Internazionale | 5-3 | AEK | 3-1 | 2-2 |
Valencia | 5-2 | Servette | 3-0 | 2-2 |
PSV | 1-0 | Leeds United | 0-0 | 1-0 |
Rangers | 3-4 | Feyenoord | 1-1 | 2-3 |
Lyon | 2-5 | Slovan Liberec | 1-1 | 1-4 |
Lille | 1-1 (d) | Borussia Dortmund | 1-1 | 0-0 |
Hapoel Tel Aviv | 2-1 | Parma | 0-0 | 2-1 |
Roda | 1-1(p) | Milan | 0-1 | 1-0(uz.) |
Çeyrek final
1. Takım | Toplam skor | 2. Takım | 1. Maç | 2. Maç |
---|---|---|---|---|
Internazionale | 2-1 | Valencia | 1-1 | 1-0 |
PSV | 2-2(p) | Feyenoord | 1-1 | 1-1(uz.) |
Slovan Liberec | 0-4 | Borussia Dortmund | 0-0 | 0-4 |
Hapoel Tel Aviv | 1-2 | Milan | 1-01 | 0-2 |
Yarı final
1. Takım | Toplam skor | 2. Takım | 1. Maç | 2. Maç |
---|---|---|---|---|
Internazionale | 2-3 | Feyenoord | 0-1 | 2-2 |
Borussia Dortmund | 5-3 | Milan | 4-0 | 1-3 |
Final
Feyenoord | 3 - 2 | Borussia Dortmund |
---|---|---|
van Hooijdonk 33' (pen.), 40' Tomasson 50' | (Rapor) | Amoroso 47' (pen.) Koller 58' |
Kaynakça
- ^ a b Narva Trans, Elfsborg'un listede bulunmayan Christian Lundström'ü oynatmasından dolayı 3-0 hükmen galip sayıldı. Normalde maç 1-3 Elfsborg lehine sonuçlanmıştı.
Dış bağlantılar
- Resmî site 11 Ağustos 2009 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi.
- Results at RSSSF.com 15 Ağustos 2017 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi.