Judo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010 – do 55 kg chłopców
Złoty medal | David Pulkrábek |
---|---|
Srebrny medal | Mansurchudża Muminchudżajew |
Brązowy medal | Dmytro Atanow |
Rywalizacja w judo na I Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w kategorii poniżej 55 kg toczyła się w dniu 21 sierpnia 2010. Do zawodów przystąpiło 9 zawodników, nie było wśród nich reprezentanta Polski.
Drabinka turniejowa
1/8 finału | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
David Pulkrábek | 100 | |||||||||||||
Fabio Basile | 000 | |||||||||||||
David Pulkrábek | 020 | |||||||||||||
Dmytro Atanow | 001 | |||||||||||||
wolny los | ||||||||||||||
Dmyto Atanow | ||||||||||||||
David Pulkrábek | 011 | |||||||||||||
Pedro Rivadulla | 001 | |||||||||||||
Pedro Rivadulla | ||||||||||||||
wolny los | ||||||||||||||
Pedro Rivadulla | 100 | |||||||||||||
Abdulrahman Anter | 000 | |||||||||||||
wolny los | ||||||||||||||
Abdulrahman Anter | ||||||||||||||
David Pulkrábek | 010 | |||||||||||||
M.Muminchudżajew | 001 | |||||||||||||
M.Muminchudżajew | ||||||||||||||
wolny los | ||||||||||||||
M.Muminchudżajew | 100 | |||||||||||||
Fahariya Takidine | 000 | |||||||||||||
wolny los | ||||||||||||||
Fahariya Takidine | ||||||||||||||
M.Muminchudżajew | 003 | |||||||||||||
Subash Yadav | 000 | Mecz o 3. miejsce | ||||||||||||
Subash Yadav | ||||||||||||||
wolny los | ||||||||||||||
Subash Yadav | 110 | Pedro Rivadulla | rep. | |||||||||||
Diau Bauro | 000 | Subash Yadav | rep. | |||||||||||
wolny los | ||||||||||||||
Diau Bauro | ||||||||||||||
Repasaże
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | ||||||||
Fabio Basile | 111 | |||||||||
Abdulrahman Anter | 000 | |||||||||
Fabio Basile | 000 | |||||||||
Dmytro Atanow | 001 | |||||||||
wolny los | ||||||||||
Dmytro Atanow | ||||||||||
Dmytro Atanow | rep. | |||||||||
Fahariya Takidine | rep. | |||||||||
Fahariya Takidine | ||||||||||
wolny los | ||||||||||
Fahariya Takidine | 101 | |||||||||
Diau Bauro | 000 | |||||||||
wolny los | ||||||||||
Diau Bauro | ||||||||||
Pojedynki o 3. miejsce
Do pojedynków o trzecie miejsce przystąpili zwycięzcy repasaży i przegrani półfinałów.
Półfinały | Finał | ||||||
Dmytro Atanow | 100 | ||||||
Subash Yadav | 000 | ||||||
Dmytro Atanow | |||||||
Pedro Rivadulla | |||||||
Pedro Rivadulla | 100 | ||||||
Fahariya Takadine | 000 |